Впровадження електронного реєстру осіб, відповідальних за введення в обіг медичних виробів

Інформуємо, що на початку січня 2023 запрацює електронний реєстр осіб, відповідальних за введення в обіг медичних виробів.

Ми віримо, що вдала реалізація цього проекту надасть змогу розвивати єдиний інформаційний простір для обміну даними та взаємодії між усіма учасниками процесу, що відповідають за обіг медичних виробів, — від подачі заяви на реєстрацію до контролю обігу медичних виробів на ринку. 

Нагадаємо, що раніше була проведена онлайн-зустріч, де всі охочі мали змогу ознайомитися з функціональними можливостями розробленого програмного продукту — Е-реєстру. Вебінар мав на меті ознайомити учасників з основами користування: від аутентифікації в особистому кабінеті до деталей в інтерфейсі електронного кабінету інформаційно-комунікаційної системи реєстру осіб.

Програмне рішення розроблено на основі платформи реєстрів Мінцифри, тобто в майбутньому даний крок має забезпечити єдиний уніфікований підхід до стандартів внесення та обміну інформацією, використання єдиних інтерфейсів та довідників.

Детальніше з інструкцією користувача ви можете ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1IKeCsqTZsWVr4qb2GW09MGumCbClf1lD/view

Виникли питання? Звертайтеся за телефонами, вказаними в Контактах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop