Уряд запровадив перехідний період для операторів ринку косметичної продукції 

Інформуємо, що уряд ухвалив рішення відтермінувати набрання чинності Технічного регламенту на косметичну продукцію до 3 серпня 2024 року та запровадити перехідний період для операторів ринку косметичної продукції до 3 серпня 2026 року. 

З огляду на воєнні дії та потенційне створення додаткових технічних навантажень на операторів ринку, Міністерство охорони здоров’я запропонувало, а Кабінет Міністрів України — підтримав відкласти набрання чинності регламенту. 

Зазначимо, що технічний регламент на косметичну продукцію — це нормативний акт, який ухвалюється вперше. Він встановлює вимоги до косметичних продуктів на ринку України, визначає права та обов’язки учасників цього ринку щодо введення косметичної продукції в обіг. 

Регламент був розроблений для:

 • підвищення якості та безпечності косметичної продукції за допомогою виключення з її складу небажаних речовин;
 • гармонізації українського законодавства з європейським;
 • усунення адміністративних та технічних бар’єрів в торгівлі з Європейським Союзом.

Звертаємо увагу, що набуття чинності Технічним регламентом (наразі це 3 серпня 2022 р.) припадає на час введеного в Україні воєнного стану. З огляду на неготовність підзаконних нормативно-правових актів для виконання положень постанови № 65 це фактично унеможливлює та ставить під сумнів повноцінне функціонування системи технічного регулювання на ринку косметичної продукції з 3 серпня 2022 р. 

Допоможемо з реєстрацією продукції, розробкою технічних умов та іншими питаннями. Для консультації стосовно реформ та детального пояснення нововведень звертайтесь до нас за номерами: 

+38 (050) 420-43-41
+38 (067) 622-23-81

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop