Цьогоріч Держпродспоживслужба за зверненням фізичних та юридичних осіб провела понад 11 тис. заходів держнагляду у сфері санітарного законодавства

За 9 місяців поточного року фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства здійснили 10692 позапланові заходи державного нагляду (контролю) за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, 826 – за зверненням фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав та 9 – за рішенням суду. Про це у ході колегії Держпродспоживслужби повідомила начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби Алла Григоренко.

«Із загальної кількості перевірених об’єктів на кожному четвертому об’єкті були встановлені грубі порушення санітарного законодавства. Крім того, у ході підготовки до нового навчального року спеціалісти територіальних органів Держпродспоживслужби взяли участь у проведенні 19,9 тис. обстежень (66,5% загальної кількості навчальних закладів), порушення встановлено майже у кожному третьому навчальному закладі», – відзначила Алла Григоренко.

У поточному році за результатами здійснення заходів державного нагляду (контролю) було надано більше 4 тис. приписів, розпоряджень, інших розпорядчих документів щодо усунення порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop