Положення про форму та зміст структури власності.

З 11 липня 2021 року набув чинності наказ Мінфіну від 19.03.2021 р. за № 163, яким затверджено Положення про форму та зміст структури власності.

Структура власності (СВ) – офіційний документ, який для встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи в обов’язковому порядку надають держреєстратору. СВ готується в довільній формі та у вигляді схематичного зображення.

Зі зразками складання схематичного зображення СВ можна ознайомитись тут: Зразки_складання_структури_власності_08_06_2021

( або тут: https://drive.google.com/file/d/1FQAkngrqyitg4SbRjnED7ZoW6D3448in/view?usp=sharing )

Закон №361-IX зобов’язує всі раніше зареєстровані юр. особи подати держреєстратору інформацію про СВ протягом 3 місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності. Цей термін триватиме із 11 липня до 11 жовтня 2021 року.

Також зобов’язали підтримувати інформацію про КБВ та СВ: актуалізувати, оновлювати та повідомляти держреєстратора про зміни протягом 30рабочихднів з дня їх виникнення, та подавати держреєстратору документи, що підтверджують ці зміни.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop