Перемога завдяки евфонії̈!

У першому півріччі ми мали змогу співпрацювати із компанією Еліт-фарм та допомогли їм зареєструвати ТМ. Компанія самостійно випробовувала свої сили і, на жаль, зазнала невдачі під час проходження кваліфікаційною експертизи.

У 2018 році Еліт-фарм подала заяву на реєстрацію ТМ “Сінобронх”. З часом вони отримали відмову з проханням вмотивувати відмінності своєї назви, адже це слово дуже подібне до вже зареєстрованої̈ торгової марки “Sinubronchin” (Німеччина).
З таким кейсом компанія звернулась до нас. Щоб вирішити ситуацію @spodobetsandrei залучив у команду філолога, який надав рекомендації, щодо векторів руху для підготовки вмотивованої відповіді. Фундаментом відмови повинна була стати різниця у вимові слів – евфонія, а саме різниця при вимові українських слів та німецьких. Простими словами – правила милозвучності! Завдяки евфонії українську мову дуже цінують серед інших мов та називають мелодійною.
Полягає евфонія у чергуванні приголосних та голосних звуків, які полегшують вимову. Будь-яка людина легко зможе вимовити слово «Сінобронх». До того ж їй нескладно знайти правильний наголос.

Вимова “Sinubronchin” є, по-перше, більш громіздкою. А по-друге, у ній частинка [-ін] нехарактерна для слов’янських мов. Таке слово є важчим і цілком відрізняється від “Сінобронх”.

Саме завдяки звичайним правилам милозвучності нам вдалося довести різницю у назвах.

Бережіть нерви, вуха та довіряйте досвідченим компаніям свою роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop