Огляд законодавчих змін для агробізнесу України під час війни

За даними офіційних джерел уряд спростив процедуру оформлення дозвільних документів для реєстрації пестицидів та агрохімікатів — на період воєнного часу Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку проведення випробувань та державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів.

Цим рішенням уряд спростив для бізнесу оформлення дозвільних документів та узгодив проведення процедур із вимогами Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного виробництва та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану».

На час воєнного стану і на 90 днів після його скасування бізнесу під час реєстрації пестицидів та агрохімікатів не потрібно звертатися до Держпродспоживслужби за висновком про проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Це значно скоротить час отримання адмінпослуги для всього сектору.

Даний крок засвідчує, що урядові рішення спрощують умови ведення бізнесу для аграріїв та усувають адміністративні бар’єри. Як наслідок, фермерам вже цього сезону вдасться захистити врожай від шкідників і хвороб та забезпечити потребу аграріїв у нових видах добрив. Також ці зміни розширюють перелік агрохімікатів, дозволених до ввезення, виробництва, торгівлі та застосування без їх державної реєстрації.

Сьогодні вчасно зорієнтуватися в ситуації = вистояти, забезпечити функціонування, прибуток та конкурентоспроможність бізнесу. Не втрачайте пильність та слідкуйте за нововведеннями та реформами разом з командою ПП «КоТріс»!

З питань консультації стосовно процедури оформлення дозвільних документів для реєстрації пестицидів та агрохімікатів звертайтеся за номерами:
+38 (050) 420-43-41
+38 (067) 622-23-81

Або заповніть форму для замовлення зворотнього дзвінку, і ми
зателефонуємо та відповімо на всі питання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop