лицензия на прекурсоры

Ліцензія на наркотичні засоби: кому, навіщо і коли потрібна

De-jure ліцензія має назву “Культивування рослин, включених до таблиці I Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів” (далі — обіг підконтрольних речовин). Ліцензіат може отримати ліцензію на вид діяльності не в повному обсязі, а частково — лише в частині фактичних дій з підконтрольними речовинами.

Отримання ліцензії на провадження діяльності з обігу підконтрольних речовин відбувається за умов відповідності суб’єкта господарської діяльності ліцензійним умовам, яких потрібно дотримуватись для законного функціонування в майбутньому. Необхідно розуміти, що вид господарської діяльності з обігу підконтрольних речовин суворо врегульований та контролюється як ззовні, так і повинен здійснюватися всебічний контроль самої установи всередині.

Основні визначення підконтрольних речовин у цій галузі:

● наркотичні засоби;
● психотропні речовини;
● прекурсори.

Останні в свою чергу поділяються на списки та таблиці.

Ліцензування діяльності з обігу підконтрольних речовин — тривалий, міждисциплінарний і комплексний процес, етапами якого у жодному разі не можна нехтувати.

Ліцензія на наркотичні засоби: де і як отримати

Для отримання ліцензії суб’єкт господарської діяльності повинен подати до Держлікслужби заяву про отримання ліцензії та відповідний пакет документів.

Слід врахувати низку вимог, які будуть індивідуальними для кожного виду дії.

Отримання ліцензії на прекурсори відбувається за визначеним алгоритмом:

Етап I. Ви залишаєте заявку на сайті, після чого наші фахівці моментально реагують та проводять консультацію.

Етап II. Завантажуєте перелік документів та з нашим фахівцем визначаєте суттєві умовами отримання ліцензії, а саме:

а. Облаштування кімнати (приміщення) для зберігання підконтрольних речовин;

б. Внесення змін до Статуту.

Етап III. Ми самі проходимо всі обов’язкові інстанції, а це означає, що вам не треба буде докладати жодних зусиль.

Етап IV. Отримання дозволу (власноруч або за дорученням нами).

Етап VI. За результатами всіх етапів ми отримуємо позитивну відповідь від органів на видачу ліцензії.

Важливо!

Термін дії ліцензії на діяльність з обігу підконтрольних речовин — 5 років (стаття 8 Закону). Процедура отримання такого виду ліцензії дещо відрізняється від порядку отримання ліцензії на медичну практику та вимагає більшої кількості затребуваних документів, і, відповідно, часу на їх збір.

Після закінчення строку необхідно повторно отримувати ліцензію, про що слід потурбуватися завчасно.

Вимоги до місць концентрації підконтрольних речовин

Кімната для зберігання підконтрольних речовин має бути обладнана багаторубіжною системою охоронної сигналізації:

Першим рубежем охоронної сигналізації захищається периметр будівельних конструкцій (вікна, двері, люки, вентиляційні канали, стіни, стелі, підлоги та інші елементи будівель, доступні для проникнення ззовні). Для захисту першого рубежу охоронної сигналізації застосовуються точкові електроконтактні та/або магнітоконтактні сповіщувачі.

Двері блокуються на відкривання і проломлювання. Вікна захищаються сигналізацією на відкривання і руйнування скла. Некапітальні стіни, стелі, місця вводу комунікацій — на проломлювання. Капітальні стіни, вентиляційні коробки — на руйнування та ударну дію.

Другим рубежем захищаються внутрішні об’єми, площі та внутрішні двері приміщень. Для захисту другого рубежу охоронної сигналізації застосовуються точкові електроконтактні та/або магнітоконтактні сповіщувачі.

Третім рубежем захищаються безпосередньо сейфи або металеві шафи та ящики, що використовуються для зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. При цьому застосовуються точкові електроконтактні та/або магнітоконтактні сповіщувачі.

На окремі рубежі охоронної сигналізації підключаються точкові електроконтактні та/або магнітоконтактні сповіщувачі (кнопки) тривожної сигналізації, що використовуються персоналом, який виконує операції з наркотичними засобами, для подачі сигналу “тривога” у разі нападу на об’єкт (приміщення) або виникнення іншої загрози життю та здоров’ю людей.

Повідомлення з рубежів охоронної сигналізації та кнопки (кнопок) сигналу “тривога” надходять до пункту централізованого спостереження суб’єкта охоронної діяльності.

Завантажуйте файл, в якому ми систематизували технічні вимоги до приміщення для зберігання підконтрольних препаратів.

Вимоги до місць концентрації відкритого типу (об’єктів)

Місця концентрації відкритого типу та їх оснащення, які використовуються для обігу прекурсорів списку 2 таблиці IV Переліку, мають відповідати таким вимогам:

● розміщення на майданчиках, які мають нижчу позначку щодо прилеглих будівель та населених пунктів;
● територія має бути ізольована від загальної території здобувача ліцензії (ліцензіата) і має окрему стаціонарну огорожу, що обмежує вільний доступ;
● оснащення пропускними пунктами;
● відповідність нормам освітленням.

Зворотній дзвінок

 

    Зворотній зв'язок

    ×
    0
      0
      Your Cart
      Your cart is emptyReturn to Shop