Критичний імпорт

Шановні колеги та клієнти, з початку війни кожен із нас відчув, як український бізнес продовжує проявляти стійкість — попри активні фази та агресію ворога компанії продовжують вести господарську діяльність, підтримувати державу, сплачувати податки, займатися волонтерством та допомогою. 

Уряд неодноразово робить крок назустріч — наразі скасувано усі обмеження на імпорт товарів в Україну, які було введено з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Відповідне рішення прийнято КМУ 7 липня, а остаточно перелік товарів критичного імпорту скасовано вже з 9 липня. Замість нього затверджено Перелік послуг, робіт, прав інтелектуальної власності, інших немайнових прав, призначених для продажу (оплатної передачі), за операціями з імпорту яких рекомендовано Нацбанку забезпечити здійснення переказів. На сайті Уряду опублікована Постанова КМУ від 07.07.2022 р. № 761, якою внесено зміни до постанови КМУ від 24 лютого 2022 р. №153 «Про перелік товарів критичного імпорту».Оновлений перелік товарів критичного іморту відслідковуйте за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/153-2022-п/ed20220224#Text.

Ми всі усвідомлюємо, що нормативно-правове регулювання у період військового стану в Україні потенційно може обмежувати продовження економічної активності бізнесу. Крім цього, ще й поточне валютне регулювання суттєво стримує оперативні розрахунки у валюті для потреб бізнесу. 

Які проблеми в розрізі цього питання вирішує ПП «КоТріс»?

Давайте на прикладі. До мене звернувся клієнт із запитом подачі заяви до внесення продукції до переліку критичного імпорту виробів медичного призначення:

— розчини для зберігання контактних лінз, 

— оправи для окулярів, що коригують зір.

 

Я і команда «КоТріс» допомогли з вирішенням задачі по вже відпрацьованому та налагодженому алгоритму, з використанням універсального інструменту, що покриває наступні питання:

 1. уточнення коду УКТ ЗЕД;
 2. підготовка опису товарної номенклатури згідно критеріїв;
 3. об’єктивна оцінка щодо необхідності під час воєнного стану саме цієї продукції (Чи варто згадувати про гостру потребу населення в даній продукції? Певно, що ні);
 4. обґрунтування необхідності у змінах до вказаного Переліку;
 5. підготовка клопотання щодо внесення товарної номенклатури до Переліку товарів критичного імпорту.

Допоможу та проконсультую з будь-яких питань у пришвидшеному turbo-режимі. Звертайтесь — моя команда працює виключно на результат!

 

Пишіть в особисті повідомлення. Якщо формат SMS незручний, телефонуйте за номерами: 

+38 (050) 420-43-41
+38 (067) 622-23-81

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop