Інформую, що в Україні запрацював електронний реєстр відповідальних за введення в обіг медичних виробів.

У публічному доступі Реєстр осіб відображається на офіційному сайті Держлікслужби, із забезпеченням можливості зручного пошуку інформації в Реєстрі осіб відповідно до заданих параметрів пошуку. Одночасно є можливість обміну даними через інтерфейс прикладного програмування (АРІ) та єдину платформу Мінцифри.

Доступ до Реєстру осіб надається лише через офіційний вебсайт Держлікслужби: www.dls.gov.ua

Для цього переходимо в розділ Ринковий нагляд, обираємо підрозділ Реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг.

Також нагадую, що 26.01.2023 набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 21.12.2022 № 2311 Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг, форми повідомлень, переліку відомостей, які зберігаються в ньому, та режим доступу до них, яким передбачено функціонування в електронному форматі Реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг як публічного електронного реєстру.

Звертаю увагу, що до 10.04.2023 встановлено перехідний період стосовно можливості подання повідомлення наведеного у додатку до наказу в паперовому вигляді та на електронному носії!

Для консультації чи з інших питань звертайтеся в особисті повідомлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop