Інформуємо про те, що розпорядженням від 14.03.2023 р. № 221-р КМУ затвердив План пріоритетних дій Уряду на 2023 рік. 

Розглянемо, які нововведення чекають нас у сфері охорони здоров’я!

У березні МОЗ має розробити та подати на затвердження Кабінету Міністрів України кілька проектів постанов.

По-перше, це проект постанови КМУ “Про внесення змін до постанов КМУ від 25.04.2018 р. № 411 “Деякі питання електронної системи охорони здоров’я” та від 03.11.2021 р. № 1268 “Питання організації реабілітації у сфері охорони здоров’я”. Має бути запроваджено ведення електрон­них медичних записів з реабілітації в електронній системі охорони здоров’я.

По-друге, проект постанови КМУ щодо Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із заготівлі та тестування донорської крові та компонентів крові незалежно від їх кінцевого призначення, переробки, зберігання, розподілу та реалізації донорської крові та компонентів крові, призначених для трансфузії.

По-третє, це проект постанови Кабінету Міністрів України щодо роботи наглядових рад закладів охорони здоров’я. Він покликаний забезпечити розвиток системи прозорого корпоративного управління, зокрема шляхом розвитку наглядових рад у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форм власності, підвищення ефективності та підзвітності керівників таких закладів перед їх власниками та громадськістю.

У квітні МОЗ повинне розробити та подати Уряду на погодження законопроект “Про забезпечення регулювання обігу спеціальних харчових продуктів, біологічно активних добавок та інших харчових добавок”.

Головні його місії:

➡️організація державного контролю за якістю та безпекою спеціальних харчових продуктів, дієтичних добавок та інших харчових добавок відповідно до права ЄС;

➡️наближення вимог національного законодавства до права ЄС.

📩Виникли питання?

Звертайтеся за номерами:

+38 (050) 420 43 41

+38 (067) 622 23 81

Слідкуйте за нововведеннями разом з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop