Інформуємо про те, що Кабінет Міністрів України постановою №131 від 13 січня 2023 року ліквідував Департамент боротьби з наркозлочинністю Національної поліції як юридичну особу публічного права.

Замість цього уряд утворив міжрегіональний територіальний орган — Департамент поліції особливого призначення “Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України “Лють”. Основна функція новоспеченого органу Національної поліції — зміцнення національної безпеки України та забезпечення громадського порядку.

Які наслідки нововведення матиме в юридичному полі? 

Як результат зупинки у видачі дозволів збільшиться кількість запитів для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які буде неможливо опрацювати вчасно. 

Нагадаємо, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану повинні забезпечити подання документів органу ліцензування. І у разі неподання зазначених документів орган ліцензування може прийняти рішення про визнання такої ліцензії недійсною, тому рекомендуємо подбати про це питання заздалегідь.

📩Потрібна консультація спеціаліста чи виникли питання?

Звертайтеся за номерами:
+38 (050) 420 43 41
+38 (067) 622 23 81

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop