Всі лікарі, які здійснюють професійну діяльність, зобов’язані щороку подавати на перевірку особисте освітнє портфоліо та підтверджувати щонайменше 50 балів. Лікар може декларувати необмежену кількість балів, але під час атестації на присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії враховується наявність мінімальної кількості балів.

Всі лікарі, які здійснюють професійну діяльність, зобов’язані:

● щороку подавати на перевірку до відділу кадрів за місцем роботи особисте освітнє портфоліо;

● підтверджувати щонайменше 50 балів безперервного професійного розвитку.

Термін подачі – до 01 березня. Лікар може декларувати необмежену кількість балів, але під час атестації на присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії враховується наявність мінімальної кількості балів.

Особисте освітнє портфоліо за результатами проходження безперервного професійного розвитку створюється для кожної спеціальності, за якою лікар проходить атестацію.

Інформація про види діяльності, за які нараховуються бали безперервного професійного розвитку, може бути включена до декількох особистих освітніх портфоліо за умови відповідності цих видів діяльності кожній зі спеціальностей лікаря, для яких створюється портфоліо.

Особисте освітнє портфоліо з результатами проходження безперервного професійного розвитку створюється лікарем. Облік балів ведеться лікарем та засвідчується керівником закладу охорони здоров’я після перевірки за місцем роботи у період, за який обліковуються бали.

Атестаційна комісія перевіряє бали за проходження безперервного професійного розвитку, зазначені в особистому освітньому портфоліо лікаря, відповідно до критеріїв нарахування балів безперервного професійного розвитку

Лікарі, які зареєстровані як фізичні особи – підприємці та здійснюють медичну практику на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за відповідною лікарською спеціальністю, здійснюють облік балів самостійно.

Відділ кадрів за місцем роботи:

– контролює вчасне подання лікарями їх особистих освітніх портфоліо;

– перевіряє чи лікар облікував мінімальну кількість балів за відповідний річний період.

На перевірку особистих освітніх портфоліо відділ кадрів має не більше ніж 14 робочих днів після закінчення строку подання.

За результатами перевірки відділ кадрів за місцем роботи надає для затвердження керівнику закладу охорони здоров’я перевірені особисті освітні портфоліо, узагальнений звіт щодо подання лікарями особистих освітніх портфоліо та перелік осіб, які мають проходити атестацію у поточному році.

Керівник закладу охорони здоров’я щорічно затверджує план навчання лікарів у рамках безперервного професійного розвитку та звіт щодо виконання плану за минулий рік.

Керівник закладу охорони здоров’я на підставі інформації наданої відділом кадрів приймає рішення щодо направлення лікаря на атестацію або направлення лікаря на стажування, за що несе персональну відповідальність 

Характерні помилки за результатами засідань:
–  Нарахування балів не відповідає вимогам наказу за кількістю;
–  Не вистачає мінімальної (50) кількості балів за рік;
– Бали із спеціальності “Організація і управління охороною здоров’я” теж необхідно набирати;
– Подані портфоліо на атестацію не відповідають вимогам за формою та змістом (з формою портфоліо та правилами заповнення дивиться нижче у відповідному пості);
– Порушення термінів подачі документів для атестації (протерміновано) та відповідне направлення на стажування;
– Розрізняйте різницю між “домогосподаркою” та особою, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною та користуйтесь пільгами – подовження посвідчень працює;

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0893-02#n4

УВАГА! МОЗ оновило форму освітнього портфоліо.

Відтепер лікарю потрібно буде вписати кількість наданих медичних послуг за звітний період.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок

 

  Зворотній зв'язок

  ×
  0
   0
   Your Cart
   Your cart is emptyReturn to Shop