Вітаємо зі святом фармацевтів та даруємо знижку!!!

У професійне свято фармацевтів вся наша фірма на чолі з Директором Сподобець А.А. поздоровляє всіх тих, хто займається фармацевтикою. Слова побажань звучать не лише для фармацевтів, але і для провізорів, а також для організацій, контролюючих рівень якості препаратів. З нагоди свята робимо знижку на ліцензію з виробництва лік засобів, оптову та роздрібну торгівлю лік засобами та імпорт лік засобів 25%!

Роз’яснення мінекономрозвитку і торгівлі України щодо формату ідентифікаційного номера призначеного органу з оцінки відповідності

Читать далее «Роз’яснення мінекономрозвитку і торгівлі України щодо формату ідентифікаційного номера призначеного органу з оцінки відповідності»

Затверджені уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)

05.09.2017 набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 04.07.2017 № 759 «Про затвердження уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26.07.2017 за № 909/30777 (далі – наказ МОЗ). Читать далее «Затверджені уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)»

Увага!

З 4 серпня Держлікслужба набула нової адреси:
03115, м. Київ, проспект Перемоги, 120-А

Європейська комісія прийняла нову Директиву 2017/745 щодо медичних виробів

5 квітня 2017 р. Європейська комісія прийняла нову Директиву 2017/745 щодо медичних виробів, якою скасовуються директиви щодо медичних виробів, на підставі яких розроблялися українські технічні регламенти. Читать далее «Європейська комісія прийняла нову Директиву 2017/745 щодо медичних виробів»

Разработаны гигиенические требования к качеству воды

Об утверждении гигиенических нормативов качества воды водных объектов для удовлетворения питьевых, хозяйственно-бытовых и других потребностей населения. Читать далее «Разработаны гигиенические требования к качеству воды»

Ситуація з ринковим наглядом в Україні

7 липня відбувся семінар «Практичні аспекти ринкового нагляду медичних виробів». Організатором заходу виступило Державне підприємство «Український фармацевтичний Читать далее «Ситуація з ринковим наглядом в Україні»

Держпродспоживслужба надала своїм територіальним органам роз’яснення основних норм Закону про контроль

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надала роз’яснення про набрання чинності Закону України «Про державний контроль за дотримання

Читать далее «Держпродспоживслужба надала своїм територіальним органам роз’яснення основних норм Закону про контроль»